Hizmetlerimiz

Toplantı Odası
Verimli toplantılar yapmanız için gerekli gelişmiş teknik donanım ve altyapıya sahip Mihmandar Hotel toplantı odaları, otelin bütünlüğüne uygun, prestijli bir atmosfer sunmaktadır. Toplantı ve diğer etkinlik taleplerinizi, nezih bir ortamda karşılamak üzere tasarlanan 300 kişi kapasiteli toplantı odası dünya standartlarında iklimlendirme sistemi ile havalandırılmaktadır. Çok amaçlı kullanıma uygun toplantı odalarında WI-FI internet, projektör, projeksiyon perdesi ve diğer teknik ekipmanlardan ÜCRETSİZ faydalanarak detaylarla yorulmayacağınız mükemmel bir toplantının ev sahibi olursunuz. Organizasyon içeren toplantılarınız için ihtiyacınıza göre seçim yapabileceğiniz avantajlı toplantı paketi seçenekleri bulunmaktadır. Avantajlı toplantı paketleri hakkında detaylı bilgi almak için info@mihmandarotel.cumhuriyet.edu.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Yüksek hızlı WI-FI Internet
Odanızda dinlenirken, lobbyde içeceğinizi yudumlarken, kahvaltı salonu veya toplantı salonundayken web de rahatça sörf yapabilmeniz ya da sevdiklerinizle bağlantı kurabilmeniz için Mihmandar Otelin tüm alanlarında yüksek hızlı wi-fi internet ücretsizdir.

Konsiyerj
Otelimizin deneyimli personeli şehir içi programlarınızı kişisel tercihlerinize göre hazırlamanıza rehberlik eder. Alışveriş merkezleri, tarihi – turistik mekanları ve yeme- içme gibi birçok konuda sizi bilgilendirir. En uygun ulaşım güzergahlarını planlamanıza destek olur.

İş Merkezi
Masa üstü bilgisayar, yazıcı, fotokopi makinası ve masa telefonundan oluşan çalışma alanı özellikle iş seyahatinde olan misafirlere ofis konforu sağlamaktadır. Misafirlerine ücretsiz olarak sunduğu iş merkezi hizmetinden faydalanmak için resepsiyondan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Transfer
Otelimiz şehir içine ücretsiz transfer hizmeti sunmaktadır.

Kuru Temizleme
Konaklamanız süresince yıkanıp temizlenmesini istediği kıyafetleriniz için resepsiyonu arayıp bilgilendirmeniz yeterlidir. En kısa sürede kıyafetleriniz ücretli olarak temizlenerek teslim edilecektir.

Otopark
Aracınızla geldiyseniz vale hizmetimizden ve ücretsiz otopark hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Fitness Salonu
Sağlıklı yaşam için sporu bir yaşam tarzı olarak benimseyip, dünyanın neresinde olursa olsun prensiplerinden vazgeçmeyen misafirlerimiz, koşu bandından ağırlık setlerine, pek çok farklı ekipmana sahip spor salonumuzdan faydalanabilirler.